Efektívne čistenie vo výške, ktoré zvládne naozaj každý

Čistenie vo výške nikdy nebolo ľahšie – viete ako na to?

Aj vaša prevádzka, firma či budova vyžaduje čistenie vo výške? Pokiaľ má aj váš interiér vysoký strop, rozvody elektriky, plynu, vzduchotechniky, na ktorých sa usádzajú nečistoty, mastnota, kondenzuje sa tam voda, či iné znečistenia, určite dobre viete, že ich pravidelné a dôkladné čistenie môže byť náročné. To platí aj pri čistení vo výške v exteriéroch, kedy je neraz potrebné vyčisť časti budovy pod strechou, žľaby , rôzne vonkajšie záhyby či vykonať čistenia pod výklenkami a balkónmi.

Čistenie vo výške si spravidla vyžaduje privolanie profesionálnej čistiacej firmy – s čím vám radi pomôžeme alebo použitie lešenia, rebríkov či plošín. Náš systém na čistenie vo výške použijete jednoducho aj bez rebríka, alebo plošiny. Čistíte bezpečne z pohodlia prízemia.

Čistenie vo výške

Čistenie vo výške a vysokoaktívny čistiaci systém SpaceVac

Takéto svojpomocné čistenie vo výške však môže byť náročné – cenovo aj fyzicky a zároveň nebezpečné. Vedeli ste však, že to tak nemusí vždy byť? Na čistenie vo výške stačí použiť vysokoaktívny čistiaci systém SpaceVac, ktorý je revolúciou vo výškovom čistení.

Čistenie vo výške a vysokoaktívny čistiaci systém SpaceVac idú ruka v ruke. Vysokoaktívny čistiaci systém SpaceVac je revolúciou v čistení vo výške a pracovníkom poskytuje bezpečný spôsob manipulácie a čistenia rôzne vysokých úrovní z prízemia. Vďaka čistiacemu systému SpaceVac už nebude potrebné používať lešenia, rebríky či plošiny.

Zariadenie na čistenie vo výškach – SpaceVac dosiahne až do výšky 15 metrov. Systém sa skladá z tyčí zo 100% karbónového vlákna, čo zaisťuje ľahkosť, pevnosť a jednoduché ovládanie celého zariadenia, ktoré zvládne azda každý. Pri čistení vo výškach zároveň nehrozí, že sa vám jednotlivé diely oddelia ani pri maximálnom rozšírení.

Ako postupovať pri čistení vo výške s čistiacim systémom SpaceVac?

Čistenie vo výške s čistiacim systémom SpaceVac je naozaj jednoduché. Sada príslušenstva systému obsahuje 8 rôznych nadstavcov – hubíc, kefiek a prepojení, ako aj saciu hadicu a kamerový systém, ktorým môžete vykonanú prácu skontrolovať a priviesť čistenie do dokonalosti.

Takéto čistenie vo výške je vhodné aj v špecifickom ATEX prostredí. Systém na čistenie vo výške je možné použiť s rôznymi typmi výkonných priemyselných vysávačov podľa vašich potrieb. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Pozrite si tiež našu ponuku pre parné čističe, parné vysávače, samoobslužné parné tepovače či celkové čistenie parou. Nevynechajte ani bezdotykové čistenie toaliet či servis parných zariadeníí.