Samoobslužný parný tepovač – efektívne čistenie vozidiel

Samoobslužný parný tepovač – efektívne a šetrné čistenie s nízkou spotrebou vody a energií

Efektívne a šetrné čistenie s nízkou spotrebou vody a energií – aj tak by bolo možné nazvať samoobslužný parný tepovač.

Samoobslužný parný tepovač dnes mnohí označujú aj ako čistenie, ktoré by malo byť samozrejmosťou pre 21. storočie. Pýtate sa prečo? Samoobslužný parný tepovač je zariadením, ktoré dokáže účinne vyčistiť a vydezinfikovať rôzne materiály či povrchy a je maximálne šetrný k zdraviu ľudí a životnému prostrediu.

Samoobslužný parný tepovač

Kde všade je možné využiť samoobslužný parný tepovač?

Ekologické čistenie by dnes nemalo byť už len dobrovoľnou voľbou, ale samozrejmosťou pre všetkých. Práve na čistenie vozidiel je často používaná škodlivá chémia a veľké množstvo energie a vody. A pritom je možné efektívne čistiť a dezinfikovať za pomoci samoobslužného parného tepovača, ktorý by nemal chýbať v žiadnej autoumyvárni.

Samoobslužný parný tepovač je vhodné umiestniť ako do priestorov autoumyvární, tak aj na čerpacie stanice, parkoviská nákupných centier či parkoviská obytných budov alebo všade tam, kde sa na jednom mieste zhromažďuje väčšie množstvo áut a nehrozí, že samoobslužný parný tepovač niekto úmyselne poškodí či odcudzí. Samoobslužný parný tepovač môžete zakúpiť aj do vašej prevádzky. Pokiaľ pravidelne čistíte viaceré vozidlá, takáto investícia sa vám určite oplatí.

Tepovaním samoobslužným parným tepovačom dokážete znížiť spotrebu vody až o 90% a zároveň znížiť spotrebu energií. Podobne ako pri iných čisteniach parou – parným čističom či parným vysávačom, tak aj pri použití parného tepovača máte istotu dokonalého vyčistenia povrchov, dezinfekcie a zničenia baktérií, vírusov či mikróbov a alergénov.

Čo všetko je v aute možné čistiť samoobslužným parným tepovačom?

Samoobslužný parný tepovač umožní čistenie interiéru vozidiel s veľmi nízkymi nákladmi na prevádzku zariadenia bez vzniku odpadu a znečistenia. Vhodné je s ním čistiť aj dezinfikovať a použiť ho môžete na čalúnenia sedačiek, poťahy striech, koberčeky či kufor.

Vybrané samoobslužné parné tepovače je vhodné použiť aj na detailné čistenie plastov v interiéri, okien, karosérie, bezpečnostných pásov či diskov a motora. Samoobslužný parný tepovač sa jednoducho postará o kompletné čistenie vozidiel. S výberom vám radi poradíme. Neváhajte nás kontaktovať.