Parný vysávač zabezpečí vyčistenie a vysušenie plôch

Na čo slúži parný vysávač?

Parný vysávač v sebe spája výhody jedinečných parných čističov s vlastnosťami suchých vysávačov. Parný vysávač je možné nazvať aj prístrojom, ktorý spája dva prístroje v jednom zariadení. Parné vysávače hravo zvládnu menšie či väčšie nečistoty parou rozpustiť a zároveň plochu povysávať do sucha.

Parný vysávač je zariadením, ktoré by jednoducho nemalo chýbať vo vašej domácnosti či firme, kancelárii alebo inom súkromnom či verejnom priestore, ktoré vyžaduje časté a dôkladné čistenie.

Parný vysávač

Aké výhody prináša parný vysávač?

Parný vysávač je akýmsi multifunkčným zariadením, ktoré vám pomôže zvládnuť aj náročné čistenia či upratovanie znečistených priestorov. Parný vysávač, podobne ako parný čistič či parný tepovač, pracuje na princípe čistenia parou s odstránením rozpustených nečistôt vysatím.

Čistenie parným vysávačom prináša nespočetné množstvo výhod. Jednou z hlavných je napríklad zaistenie výkonného čistenia, ktoré netrvá dlho. Parný vysávač sa postará okrem odstránenia nečistôt aj o hubenie mikróbov, baktérií, vírusov či plesní na čistenej ploche. Čistený povrch je zbavený nečistôt a alergénov. Dezinfekcia plochy je prevedená bez použitia chémie.

Parný vysávač nevíri v priestore prach, ako je to bežné pri klasických vysávačoch. Jeho použitie je preto maximálne vhodné pre alergikov či ľudí trpiacich astmou, ako aj v priestoroch, ktoré si vyžadujú zvýšenú hygienu a šetrné čistenie. Parný vysávač vykoná tri čistiace úlohy v jednom kroku: vyčistí + vydezinfikuje + povysáva. Čistený povrch zostáva detailne čistý a suchý. V prípade potreby čistenia parným vysávačom nás neváhajte kontaktovať.

Kde všade je možné vykonať čistenie parným vysávačom?

Čistenie parným vysávačom je možné z princípu vykonať všade tam, kde je možné vykonať aj čistenie parným čističom. Jeho použitie je vhodné v každej výrobnej či obchodnej prevádzke, v domácnostiach, ako aj v rôznych ubytovacích zariadeniach, hoteloch či v reštauráciách a stravovacích zariadeniach. Parný vysávač je odporúčané používať aj v školách a škôlkach, v zdravotníctve či na športoviskách.

O čistení parou a využití parných vysávačov vám radi poradíme. Pozrite si tiež našu ponuku služieb pre čistenie vo výškach či bezdotykové čistenie toaliet. Neváhajte nás kontaktovať pre dopyt po zariadeniach na čistenie parou či v prípade potreby vykonania ich servisu – záručného či pozáručného. Sme tu zakaždým pre vás.